Kolejne serce na nakrętki w naszej gminie stanęło dziś na terenie Szkoły Podstawowej w Sławie. 

      

Serce na nakrętki to projekt, którego celem jest zebranie jak największej ilości plastikowych nakrętek i przekazanie ich wybranej osobie potrzebującej lub fundacji. Wielokrotnie rodzice i uczniowie naszej szkoły wyrażali wolę zbierania nakrętek na cele charytatywne. Ta akcja równocześnie wspomaga recycling i umożliwia mieszkańcom w świadomy i łatwy sposób pozbywanie się plastikowych nakrętek.  Kosz przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu – sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania.

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do aktywnej zbiórki nakrętek!