17.06.2022

14 czerwca dzieci z klas 1-3 miały możliwość obejrzenia występów finalistów konkursu „Mam Talent”.
Nasi finaliści: Alicja Kostrzewa, Franciszek Krawiec, Nikola Malcher, Izabella Rybak, Marlena Kozłowska, Polina Lysenko, Antonina Urbańczyk, Igor Rohatyński wystąpili raz jeszcze na scenie prezentując swoje talenty i pasje. 
Zrobili ogromne wrażenie na publiczności, która z ciekawością oglądała prezentowane talenty i nagradzała występy brawami.
Na koniec prezentacji czekała na uczniów niespodzianka w postaci występu uczniów z Oddziału Przygotowawczego. Dzieci z Ukrainy wspólnie zaśpiewały piosenki w języku polskim. 
Konkurs „Mam Talent” okazał się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, ponieważ wystąpiło w nim 41 osób, a chęć udziału zgłosiło łącznie 46 dzieci. Różnorodność prezentacji pasji, talentów zaskoczyła nie jedną osobę naszej szkoły. 
Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz zainteresowań dzieci, a także budowanie pozytywnego klimatu szkoły. Takie przedsięwzięcie sprzyja również budowaniu dobrych relacji, podnoszeniu samooceny i wiary w siebie. Motywując uczniów do poszukiwania własnych mocnych stron. 
Dzięki konkursowi „Mam Talent” mieliśmy okazję poznać talenty naszych uczniów, które do tej pory były dla nas nieznane. Jak również miło i wesoło spędzić dzień w szkole. 
Alina Nowicka
 
 
 
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Występ finalistów
konkurs „Mam Talent”
Występ finalistów
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9