10.06.2022

Informacje dla rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczną naukę w klasie I w Szkole Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie.

1. Dzieci, które od września rozpoczną naukę w klasie I otrzymają w ramach dotacji ministerialnej podręczniki i materiały ćwiczeniowe z edukacji wczesnoszkolnej oraz z języka angielskiego. Materiały te będą rozdane na początku września. Rodzice we własnym zakresie kupują podręcznik do religii: " Poznaję Boży świat" wyd. Jedność.
2. Po 20. sierpnia 2022 r. można telefonicznie dowiedzieć się o przydziale dzieci do klas.
3. Szkoła prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci z opiniami i orzeczeniami. Opinie i orzeczenia można składać w sekretariacie szkoły w wyznaczonych godzinach – również w trakcie wakacji.
4. W szkole prowadzone są zajęcia wyrównawcze. Dzieci na takie zajęcia kieruje wychowawca klasy.
5. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo we wrześniu od wychowawców klas.
6. Informacje dotyczące uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 będą zamieszczone na stronie szkoły sp.slawa.pl oraz wywieszone na drzwiach szkoły.
7. W przypadku pytań proszę kontaktować się za pośrednictwem poczty e- mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne 68 356 7045 . W miarę możliwości będę odpowiadała na Państwa pytania.

M. KACZOROWSKA