Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa andrzejkowa 2017

Dnia 28 listopada 2017 roku w godzinach 17:00-20:00 w naszej szkole, odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka andrzejkowa, której celem oprócz dobrej zabawy była integracja uczniów. W organizację dyskoteki zaangażowali się uczniowie klasy III c wraz z pedagogiem szkolnym. 


W całym budynku szkoły słychać było wszelkiego rodzaju hity muzyki tanecznej i rozrywkowej. Chłopcy nie pozwolili się nudzić dziewczynom zbyt długo i od razu porwali je do tańca. Muzyka była doskonale dopasowana do gustów muzycznych uczestników zabawy, więc nikt się nie nudził. Kolorowe, migające światła dodawały niezapomniany, wyśmienity nastrój naszej zabawie.
Gdy zabawa dobiegła końca wszyscy
byli zmęczeni, ale zadowoleni i z utęsknieniem czekają na następny szkolny bal. Jednym słowem dyskoteka andrzejkowa była pełna śmiechu i tańca czyli udała się fantastycznie.

A.R-K

 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj


 

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna