Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Podobno „poezja jest oczyma duszy…” Jesteśmy przekonani, że wzbogaca i uszlachetnia młodych ludzi. Dlatego też zachęcamy ich do czytania wierszy, recytowania, ale i przeżywania, czy samodzielnego pisania utworów poetyckich. Dumą napawa nas fakt, że tak liczne grono naszych uczniów uczestniczy w zmaganiach recytatorów.

24 kwietnia 2017 roku w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, odbywającego się w ramach PRO ARTE 2017 – programu promocji twórczości dzieci i młodzieży.
Podczas konkursu, występów wysłuchało i oceniło jury w składzie:
• Janusz Młyński – aktor Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze,
• Renata Garbaciak – kierownik wypożyczalni dla dorosłych Biblioteki Publicznej w Sławie,
• Urszula Drożdżyńska – animator kultury, nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie.
Serdecznie gratulujemy Idze Jóźwiak z klasy IIb, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas I-III oraz Gabrysi Markiewicz z klasy IVa, która będzie reprezentowała naszą szkołę, tym razem na szczeblu wojewódzkim. Życzymy Gabrysi dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że „O Rupakach” Danuty Wawiłow spodoba się także 18 maja żagańskiej widowni.

galeria

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna