Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Recytatorski

Dnia 2 marca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły odbył się Konkursu Recytatorski-etap szkolny.

Laureatami zostali:, Gabriela Markiewicz,Martyna Chudzińska i Bartosz Bartosiewicz.Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Rzadkowska, Martyna Młynarczyk, Agnieszka Rimke, Aleksandra Firlej, Oliwia Majer, Zofia Buczyńska i Weronika Strząbała. Dzieci otrzymały nagrody książkowe.

W konkursie wzięło udział 38 uczniów.Wszyscy byli doskonale przygotowani,na scenie pojawiły się królewny,sprzątaczki,dzieci w piżamach,szlafrokach,z wózkami,miotłami...Młodzi artyści dostarczyli niezwykłych przeżyć nie tylko jury ale przede wszystkim widowni, swoim kolegom i koleżankom.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, długopisy ,plany lekcji i słodycze.

Konkurs przygotowany został w formie montażu słowno-muzycznego, uczniowie wygłaszali teksty o poezji i poecie, wystąpiły uczennice śpiewające w niezwykle poruszający sposób utwory z repertuaru Anny German-Maja Wojdanowicz i Amelia Miziewicz. Uczniowie Szkoły Muzycznej we Wschowie, będący również uczniami naszej placówki, przygotowali występy instrumentalne, Martyna Chudzińska zagrała na skrzypcach, Szymon Cader na akordeonie zaś Patryk Mazur-na gitarze.

Dziękujemy serdecznie prowadzącym całą imprezę:Martynie Chudzińskiej i Szymonowi Lewczukowi.Byliście wspaniali!

galeria

 

Mapa strony

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna