Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 27.11.2019r. w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa, którą jak co roku zorganizował Samorząd Szkolny. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.  Na dyskotece Andrzejkowej oczywiście nie zabrakło wróżb i zabaw andrzejkowych. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. 

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, kręcił kołem fortuny, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Oczywiście wierzymy, że wszystkie wróżby się spełnią. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok.

Już nie możemy się doczekać kolejnej dyskoteki, tym razem w karnawale. 

Galeria zdjęć: kliknij tutaj

Mapa strony

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Blog szkoły

Gazetka szkolna